CorporateConcierge

Corporate Concierge to usługa stworzona z myślą o klientach korporacyjnych, poszukujących niestandardowych rozwiązań. Jako eksperci z zakresu concierge, możemy pochwalić się doświadczeniem zdobytym podczas współpracy z wieloma międzynarodowymi firmami. Corporate concierge to nie tylko obsługa najważniejszych pracowników, ale również budowanie lojalności klientów oraz partnerów biznesowych w stosunku do Państwa marki.

EXECUTIVE & EMPLOYEE

Oferta Executive & Employee przeznaczona jest dla członków zarządów i przedstawicieli top managementu – jest ona wyróżnieniem kluczowych pracowników Państwa organizacji. Obsługa Executive & Employee to nie tylko realizacja pełnego zakresu zleceń concierge, ale i podkreślenie prestiżu osób posługujących się tym członkostwem. Pozwala również na zachowanie dyskrecji oraz skuteczności w przypadku zadań, które mogłyby okazać się wyzwaniem nawet dla asystentek. Wszystko po to, by najważniejsze osoby w firmie zaoszczędziły cenny czas i mógłby w pełni skupić się na swoich głównych obowiązkach. Usługa doskonale sprawdza się także w przypadku ekspatów.

Dowiedz się więcej arrow

BUSINESS DEDICATED

Zapewniamy pomoc i wsparcie w organizacji życia biznesowego przedsiębiorstwa. Z łatwością poradzimy sobie z szerokim spektrum wymagających zadań: od organizacji podróży służbowej, przez urządzenie spektakularnego eventu, po znalezienie specjalisty z wybranej branży i codzienne potrzeby biurowe.
Concierge z przyjemnością spełni wszelkie potrzeby związane z obsługą odwiedzających Państwa gości bądź delegacji. Zadbamy o ich komfort i postaramy się zaplanować podróż lub pobyt w Polsce tak, by stały się przeżyciem pełnym ciekawych wrażeń i pozytywnych doznań.

Dowiedz się więcej arrow

BRAND CONCIERGE

Jeśli pragniecie Państwo uhonorować swoich lojalnych partnerów biznesowych lub najlepszych klientów, usługa concierge jest bardzo dobrym narzędziem. Ten wyjątkowy prezent to wyraz prawdziwego szacunku i uznania. Postaramy się, by poprzez najwyższy standard obsługi klienci docenili jak ważnymi osobami są dla Państwa firmy. W jej ramach realizowane są dodatkowe usługi takie jak dedykowana linia telefoniczna.

Dowiedz się więcej arrow