PrivateConcierge

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych i składa się z trzech produktów dostosowanych do różnych potrzeb. Członkostwa indywidualne skierowane są zarówno do osób oczekujących pomocy Concierge & Lifestyle Managera całodobowo, jak i w określonych godzinach. Zapewniamy wsparcie w organizacji codziennych obowiązków oraz realizacji marzeń i pasji – nie ma dla nas zadań niewykonalnych. Jesteśmy również do dyspozycji osób, które pragną odwiedzić polskie metropolie i skorzystać ze wszystkich ich atrakcji.

Elite membership

Członkostwo Elite Membership gwarantuje Państwu obsługę concierge całodobowo przez siedem dni w tygodniu. To najlepszy wybór dla osób, które oczekują wsparcia Concierge & Lifestyle Managera bez względu na czas i okoliczności. W ramach tego członkostwa oferujemy proaktywny i spersonalizowany poziom usług. Nasi członkowie Elite posiadają dostęp do dedykowanych przywilejów, m.in.: zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia i eventy.

Dowiedz się więcej arrow

Prive membership

Prive Membership to podstawowy rodzaj członkostwa concierge, który przeznaczony jest dla klienta prywatnego. Obejmuje obsługę Concierge & Lifestyle Managera w godzinach pracy Biura Operacyjnego Warsaw Concierge od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 17:00. W ramach tego członkostwa realizowany jest pełen zakres Państwa zleceń.

Dowiedz się więcej arrow

The city experience

Usługa skierowana do tych z Państwa, którzy planują odwiedzić Warszawę lub inną destynację w Polsce i pragną czerpać ze swojego pobytu maksimum korzyści. Sprawimy, że zwiedzanie miasta stanie się wyjątkowym doświadczeniem. Podróż zorganizujemy zgodnie z Państwa potrzebami i zainteresowaniami. Zarezerwujemy stolik w jednej z najlepszych restauracji, kupimy bilety na spektakl teatralny czy koncert. Zadbamy o to, by Państwa pobyt w Polsce dostarczył niezapomnianych wrażeń i wspomnień.

Dowiedz się więcej arrow