PrivateConcierge

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych i składa się z trzech produktów dostosowanych do różnych potrzeb. Członkostwa indywidualne skierowane są zarówno do osób oczekujących pomocy Concierge & Lifestyle Managera całodobowo, jak i w określonych godzinach. Zapewniamy wsparcie w organizacji codziennych obowiązków oraz realizacji marzeń i pasji – nie ma dla nas zadań niewykonalnych. Jesteśmy również do dyspozycji osób, które pragną odwiedzić polskie metropolie i skorzystać ze wszystkich ich atrakcji.

Businessman gazing out of window aboard flight

Elite membership

Członkostwo Elite Membership gwarantuje Państwu obsługę concierge całodobowo przez siedem dni w tygodniu. To najlepszy wybór dla osób, które oczekują wsparcia Concierge & Lifestyle Managera bez względu na czas i okoliczności. W ramach tego członkostwa oferujemy proaktywny i spersonalizowany poziom usług. Nasi członkowie Elite posiadają dostęp do dedykowanych przywilejów, m.in.: zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia i eventy.

Dowiedz się więcej arrow

Prive membership

Prive Membership to podstawowy rodzaj członkostwa concierge, który przeznaczony jest dla klienta prywatnego. Obejmuje obsługę Concierge & Lifestyle Managera w godzinach pracy Biura Operacyjnego Warsaw Concierge od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 17:00. W ramach tego członkostwa realizowany jest pełen zakres Państwa zleceń.

Dowiedz się więcej arrow

1111
Table in restaurant served for lunch. Photo with beautiful bokeh.

The city experience

Usługa skierowana do tych z Państwa, którzy planują odwiedzić Warszawę lub inną destynację w Polsce i pragną czerpać ze swojego pobytu maksimum korzyści. Sprawimy, że zwiedzanie miasta stanie się wyjątkowym doświadczeniem. Podróż zorganizujemy zgodnie z Państwa potrzebami i zainteresowaniami. Zarezerwujemy stolik w jednej z najlepszych restauracji, kupimy bilety na spektakl teatralny czy koncert. Zadbamy o to, by Państwa pobyt w Polsce dostarczył niezapomnianych wrażeń i wspomnień.

Dowiedz się więcej arrow