Management

Wiemy, że nasi klienci oczekują od nas rzetelności i skuteczności, dlatego nasz zespół tworzą profesjonaliści, ludzie pełni pasji i zaangażowania. Wciąż doskonalimy swoje umiejętności oraz rozwijamy nasz team, aby spełniać Państwa oczekiwania. Za realizację strategii oraz rozwój firmy odpowiada nasz management:

Monika Józefowicz

Dyrektor Zarządzająca

 

Założycielka, wychowana w Monachium, pasjonatka rynku dóbr i usług luksusowych. Jej zadaniem jest kształtowanie strategii firmy oraz nadzór nad jej realizacją. Inspiruje ją filozofia Kaizen oraz dalekie podróże.

Dariusz Aksamit

Dyrektor Finansowy

 

Odpowiedzialny za zarządzanie finansami Grupy i inwestycje. Bierze aktywny udział w strategicznych negocjacjach na rzecz Klienta. Prywatnie wokalista zespołu Perse, pasjonat zaciętych rozgrywek tenisowych i prozy Dukaja.

Paulina Wójcik

Kierownik Operacyjny

p.wojcik@warsawcg.com

Zajmuje się zarządzaniem biurem operacyjnym i koordynacją projektów zewnętrznych. Jej zadaniem jest zapewnienie wysokiej jakości obsługi i realizacji zleceń. Kocha Włochy i marzy o tym, aby kiedyś tam zamieszkać.

Katarzyna Mazurek

Marketing Manager

k.mazurek@warsawcg.com

Do jej zadań należy planowanie i odpowiedzialność za kompleksową realizację działań marketingowych firmy oraz dbałość o branding i identyfikację wizualną. Uwielbia gotować dla przyjaciół i poznawać lokalną kuchnię podczas podróży.

Elżbieta Bańka

Manager Operacyjny

e.banka@warsawcg.com

Wspiera Zarząd i management w codziennych obowiązkach, jest również odpowiedzialna za prowadzenie rekrutacji oraz prawidłowy obieg dokumentów finansowych. Każdą wolną chwilę poświęca na czytanie książek. Chciałaby zobaczyć na żywo finał Ligi Mistrzów oraz letnie Igrzyska Olimpijskie.