Management

Wiemy, że nasi klienci oczekują od nas rzetelności i skuteczności, dlatego nasz zespół tworzą profesjonaliści, ludzie pełni pasji i zaangażowania. Wciąż doskonalimy swoje umiejętności oraz rozwijamy nasz team, aby spełniać Państwa oczekiwania. Za realizację strategii oraz rozwój firmy odpowiada nasz management:

Monika Józefowicz

Dyrektor Zarządzająca

 

Założycielka, wychowana w Monachium, pasjonatka rynku dóbr i usług luksusowych. Jej zadaniem jest kształtowanie strategii firmy oraz nadzór nad jej realizacją. Inspiruje ją filozofia Kaizen oraz dalekie podróże.

Dariusz Aksamit

Dyrektor Finansowy

 

Odpowiedzialny za zarządzanie finansami Grupy i inwestycje. Bierze aktywny udział w strategicznych negocjacjach na rzecz Klienta. Prywatnie wokalista zespołu Perse, pasjonat zaciętych rozgrywek tenisowych i prozy Dukaja.

Paulina Wójcik

Kierownik Operacyjny

p.wojcik@warsawcg.com

Zajmuje się zarządzaniem biurem operacyjnym i koordynacją projektów zewnętrznych. Jej zadaniem jest zapewnienie wysokiej jakości obsługi i realizacji zleceń. Kocha Włochy i marzy o tym, aby kiedyś tam zamieszkać.

Katarzyna Mazurek

Marketing Manager

k.mazurek@warsawcg.com

Do jej zadań należy planowanie i odpowiedzialność za kompleksową realizację działań marketingowych firmy oraz dbałość o branding i identyfikację wizualną. Uwielbia gotować dla przyjaciół i poznawać lokalną kuchnię podczas podróży.