Management

Wiemy, że nasi klienci oczekują od nas rzetelności i skuteczności, dlatego nasz zespół tworzą profesjonaliści, ludzie pełni pasji i zaangażowania. Wciąż doskonalimy swoje umiejętności oraz rozwijamy nasz team, aby spełniać Państwa oczekiwania. Za realizację strategii oraz rozwój firmy odpowiada nasz management:

Monika Józefowicz

Dyrektor Zarządzająca

 

Założycielka, wychowana w Monachium, pasjonatka rynku dóbr i usług luksusowych. Jej zadaniem jest kształtowanie strategii firmy oraz nadzór nad jej realizacją. Inspiruję ją filozofia Kaizen oraz dalekie podróże.

Dariusz Aksamit

Dyrektor Finansowy

 

Odpowiedzialny za zarządzanie finansami Grupy i inwestycje. Bierze aktywny udział w strategicznych negocjacjach na rzecz Klienta. Prywatnie wokalista zespołu Perse, pasjonat zaciętych rozgrywek tenisowych i prozy Dukaja.

Anna Walczak

Business Development Director

a.walczak@warsawcg.com

Odpowiada za tworzenie oferty, która wychodzi naprzeciw wyszukanym potrzebom klientów prywatnych oraz korporacyjnych. Zarządza działem sprzedaży i business developmentu. Po pracy jeździ na rolkach i biega ze swoim psem – Tadeuszem.

Katarzyna Mazurek

Marketing Manager

k.mazurek@warsawcg.com

Do jej zadań należy planowanie i odpowiedzialność za kompleksową realizację działań marketingowych firmy oraz dbałość o branding i identyfikację wizualną. W wolnych chwilach prowadzi bloga kulinarnego i podróżuje.

Piotr Badurek

Operating Manager

p.badurek@warsawcg.com

Zajmuje się zarządzaniem biurem operacyjnym i koordynacją projektów zewnętrznych. Jego zadaniem jest zapewnienie wysokiej jakości obsługi i realizacji zleceń. Z zamiłowania cyklista, pasjonat gier strategicznych.

Ulyana Plaksiy

New Business Manager

u.plaksiy@warsawcg.com

Odpowiedzialna za kontakt z potencjalnymi klientami oraz monitorowanie rynku. Biegle posługuje się językiem rosyjskim i angielskim. Interesuje się psychologią i muzyką elektroniczną.